Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

Zrealizowane projekty

Zaprojektowanie sieci FTTH dla Inea S.A w ramach projektu „Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach na obszarze  poznańskim.”

W dla Inea S.A 2019 roku zakończyliśmy projektowanie niemal 400 km sieci w technologii FTTH dla 12 044 gospodarstw domowych i 23 jednostek oświatowych na obszarze województwa Wielkopolskiego w ramach projektu: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod nazwą: „Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach na obszarze inwestycyjnym (NUTS3): poznański” (numer obszaru 3.4.30.61), Podregiony obejmujące:
podregion: 1 obejmujący powiaty: Średzki, Śremski, Poznański w tym gminy: Swarzędz, Pobiedziska, Kostrzyn, Kleszczewo, Poznań”.

Zaprojektowanie sieci FTTH dla Iris Telecommunication w ramach projektu Orange POPC 2

Dla Iris Telecommunication w ramach projektu „Projekt Region Północny, obszar szczecinecko-pyrzycki” na rzecz Orange Polska S.A (Projekt „Orange POPC 2”) zaprojektowaliśmy ponad 270 kilometrów sieci w technologii FTTH dla 4552 gospodarstw domowych.

Projektowanie połączeń światłowodowych jednostek gminnych Miasta Szczecin

Od kilku lat dla Gminy Miasta Szczecin wykonujemy dokumentację projektową dla wciąż rozbudowywanej sieci połączeń miedzy jednostkami gminnymi.

Budujemy i modernizujemy sieci

Budową sieci telekomunikacyjnych zajmuje się nasza firma-córka Werin.
Werin całościowo realizuje projekty związane z budową, modernizacją i utrzymaniem infrastruktury telekomunikacyjnej w oparciu o najnowsze technologie.

Dla Szczecińskiego Park Naukowo – Technologicznego pełniliśmy funkcję doradcy i biegłego ds. infrastruktury teletechnicznej na etapie tworzenia koncepcji, następnie w dialogu technicznym i postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie, budowę, dostawę, wdrożenie, utrzymanie, serwisowanie systemów i aplikacji tworzących architekturę platform technologicznych oraz infrastruktury sprzętowej IT dla centrum danych SPNT.

Wsparcie SysOps i DevOps

Dla Patronite realizujemy usługę zewnętrznego wsparcia SysOps i DevOps. Podejmujemy odpowiednie działania, aby serwis był gotowy na stale rosnące obciążenia, np. skalowanie serwerów i konteneryzacja mikroserwisów. Zwiększamy bezpieczeństwo infrastruktury poprzez wdrażanie rozwiązań z grupy Amazon Web Services oraz rozbudowę narzędzi do monitorowania obciążeń. Pracujemy ramię w ramię z twórcami platformy.

Wsparcie zespołu SysOps dla Dige

Od kilku lat obsługujemy infrastrukturę serwerową i systemową dla szczecińskiej agencji interaktywnej Dige (dige.pl). Do naszych obowiązków należy obsługa serwerów dedykowanych, zapewnienie HA, monitoring oraz backup danych.

Wsparcie usług serwerowych w SPNT

Nasi administratorzy świadczą usługi wsparcia dla zarządzania zasobami serwerowymi w Szczecińskim Park Naukowo – Technologicznym. W ramach współpracy jesteśmy odpowiedzialni za konfigurację usług zwritualizowanych, sieci oraz przy diagnostykę problemów oraz tworzenie planów rozwojowych.

Hosting i sysops dla WellServed

Szczeciński startup WellServed od samego początku jest hostowany przez inProjects. W ramach naszych usług dostarczamy serwer wirtualny wraz z monitoringiem i backupem danych.

RZI Szczecin

Dla Regionowego Zarządu Infrastruktury w Szczecinie w ramach modernizacji sieci teletechnicznych wybudowaliśmy kanalizację teletechniczną oraz ułożyliśmy kable światłowodowe i miedziane oraz w ramach modernizacji budynku byłego Kasyna na budynek Orkiestry Wojskowej zaprojektowaliśmy oraz wybudowaliśmy kanalizację teletechniczną i teleinformatyczną w tym instalacji sygnalizacji pożaru, systemów ochrony SSWiN, SKD i CCTV.

Ponad 40 projektów telekomunikacyjnych polegających na budowie infrastruktury szerokopasmowych sieci światłowodowych (FTTH) oraz sieci radiowych (LTE, WiMax), o łącznej wartości przekraczającej 247 mln zł.

Świadczone usługi obejmowały przygotowanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej do otrzymania dofinansowania, opracowanie projektów technicznych i kosztorysów, jak również pełnienie funkcji inżyniera kontraktu lub generalnego wykonawcy.

Więcej informacji na stronie dedykowanej doradztwu w ramach projektów unijnych.

Koncepcja i development platformy fibersim.io do symulowania przebiegu sieci i prognozowania kosztów budowy

Platforma fibersim.io umożliwia samodzielne konfigurowanie i zlecanie symulacji przebiegu sieci dla wybranych obszarów. Do symulacji dołączony jest prognozowany kosztorys inwestycji. Platforma została stworzona z myślą o wsparciu przedsiębiorców telekomunikacyjnych w przygotowaniach do konkursów FERC i KPO, w których można pozyskać środki na likwidacje tzw. białych plam w dostępie do szerokopasmowego internetu. W przyszłości planujemy rozwijać narzędzie o kolejne zastosowania.

inTeli – Platforma analizująca atrakcyjność inwestycyjną

inTELi to system business intelligence, który realizuje analizy biznesowe obszarów geograficznych pod kątem ich atrakcyjności inwestycyjnej. W ramach działania platformy wyliczane jest 20 wskaźników pozwalających wnioskować na temat przychodów, kosztów i potencjału zadanego obszaru. Część wskaźników oparta jest o symulowany przebieg sieci światłowodowej, który system wykonuje na potrzeby analizy. Na potrzeby platformy został zasymulowany przebieg sieci światłowodowej dla całego kraju (przy zachowaniu podziału na gminy).

Platforma powstała na zlecenie Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

Development oraz product owning aplikacji Fully-Verified

Fully-Verified to pierwszy duży, komercyjny projekt realizowany przez nasz zespół developerski zgodnie z frameworkiem SCRUMowym. Odpowiadamy w nim za development nowych funkcjonalności oraz współdecydujemy na kierunek rozwoju produktu, dostarczając analitykę rynku, a także roadmap. Fully-Verified to platforma online do weryfikacji tożsamości odpowiadająca na potrzeby branży fin-tech.

Development oraz utrzymanie aplikacji WellServed i mWars

Od 2016 roku rozwijamy aplikację WellServed oraz jej siostrzaną wersję dedykowaną do obsługi zamówień w pociągach mWars. W ramach współpracy z WellServed opracowujemy analizy biznesowe nowych funkcjonalności na potrzeby grupy Wars, analizy techniczne proponowanych rozwiązań, ich development oraz testy. Zapewniamy również monitoring oraz hosting obu aplikacji.

Work Tools Management System

Work Tools Management System to aplikacją, zaprojektowaną w taki sposób, aby realnie usprawniać pracę firm, której zespoły w codziennym działaniu korzystają ze wspólnych zasobów, takich jak: narzędzia, elektronarzędzia, samochody, maszyny budowlane, urządzenia mobilne i która mierzy się z efektywnym zarządzaniem tymi zasobami.