Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

Aktualności

Podłączamy Wielkopolskę – Inea i 2. POPC 1.1

2019.07.16
Konkursy POPC 1.1 znacząco wpływają na branżę telekomunikacyjną, a więc i na naszą pracę. Czym zajmowaliśmy się przez ostatnie dwa lata, od ogłoszenia wyników 2. konkursu i z jakimi efektami? I jakie miejsce ma w tym Inea S.A? O tym w krótkim podsumowaniu.
Czytaj dalej

Służebność w służbie telekomunikacji, czyli o służebności w pigułce

2019.02.05
Służebność to temat, któremu poświęcono liczne zapisy prawne, jeszcze liczniej interpretowane. Z tak wielu opracowań ciężko wyciągnąć konkretne i przydatne informacje. Na bazie wiedzy teoretycznej i praktycznej, jak korzystanie z przepisów o służebności wygląda w codzienności projektanta sieci telekomunikacyjnej, powstał ten krótki wpis - o służebności w pigułce.
Czytaj dalej

Nowa rekrutacja do zespołu inProjects!

2018.09.20
Znowu rekrutujemy do inProjects! I wcale nie jest to dla nas powód do smutku. Rekrutacja oznacza, że ciągle się rozwijamy. Kogo aktualnie szukamy? Sprawdź koniecznie. Może u nas znajdziesz swoje miejsce.
Czytaj dalej

Kto wystartuje w 3. konkursie POPC 1.1?

2018.01.25
Trzy miesiące pozostały na złożenie wniosków w 3. naborze POPC 1.1. Wciąż jednak niewiele wiadomo, o planach operatorów dotyczących startu w (najprawdopodobniej) ostatnim konkursie.
Czytaj dalej

XXI Konferencja KIKE – nasze podsumowanie

2017.12.20
W ostatnim tygodniu listopada odbyła się XXI konferencja KIKE, na której spotkaliśmy się z przedstawicielami różnych gałęzi branży telekomunikacyjnej. Wpis zawiera krótką relację z naszego pobytu.
Czytaj dalej

Proces cyfryzacji w rozwoju MŚP

2017.08.09
Według fundacji Warsaw Enterprise Institute (WEI) proces cyfryzacji nie dotyczy wielu polskich małych i średnich przedsiębiorstw. W swoim raporcie wskazuje przyczyny i skutki takiego stanu.
Czytaj dalej

Znaczenie ZRID w projektach telekomunikacyjnych

2017.07.20
Przy projektowaniu inwestycji liniowych spotkamy się czasem z sytuacją, kiedy w sąsiedztwie budowana lub przebudowywana jest droga. Wtedy najczęściej pada hasło ZRID - czym jest i co warto wiedzieć o tej decyzji w kontekście branży telekomunikacyjnej.
Czytaj dalej

20. Konferencja KIKE

2017.05.09
20. Konferencja KIKE prawdopodobnie przyniosła odpowiedź na nurtującą całą branżę pytanie. Czy będzie 3. konkurs POPC 1.1?
Czytaj dalej