Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

86DD38F9-4DF4-4A72-A2B5-6334A2522057 Created with sketchtool. Wytwarzanie oprogramowania

Wytwarzanie oprogramowania

Kompetencje w zakresie wytwarzania oprogramowania są naturalnym efektem rozwoju naszego zespołu: od projektów realizowanych na własne potrzeby, po projekty komercyjne.

Szerokie kompetencje naszego zespołu pozwalają nam na wspieranie klientów na każdym etapie wytwarzania oprogramowania. Od analizy rynku, przez biznesowe uzasadnienie realizacji danego projektu po sam proces developmentu, testów i wdrożenia. Jako zespół developerski nasze kompetencje rozwijaliśmy na projektach realizowanych na potrzeby inProjects (APPIT) oraz pracach związanych z rozwojem aplikacji WellServed/mWars, aby pod koniec 2017 roku sięgnąć po pierwszy duży, komercyjny projekt, jakim jest Fully-Verified.

 • agile
 • scrum
 • pyhton
 • django
 • java
 • jquery
 • product owning
 • roadmap
 • business analytics

Szczegółowy zakres usług

 • Biznesowa analiza rynku
 • Product owning
 • Project management
 • Software development
 • Analiza technologiczna

Etapy współpracy

1.
Analiza biznesowa

Na tym etapie wykorzystujemy nasze doświadczenie w przekuwaniu pomysłów i idei w rozwiązania biznesowe. Oceniamy mocne strony i potencjalne ryzyka planowanego projektu.

2.
Stworzenie Road Mapy

Analizujemy sytuację rynkową i budujemy mapę, która wskazuje kierunki rozwoju projektu i planujemy wdrażanie funkcjonalności.

3.
Product Owning

Po ustaleniu kierunku rozwoju projektu rozpoczynamy jego realizację. Działamy w oparciu o zwinne techniki wytwarzania oprogramowania ponieważ pozwalają one na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów.

4.
Planning

Pracujemy w cyklach (sprintach) wykorzystując SCRUM’a, dlatego zaczynamy od zaplanowania pracy i priorytetów na najbliższy okres. Staramy się, aby sprinty nie były dłuższe niż miesiąc.

5.
Development

Po zaplanowaniu pracy następuje development czyli czas, w którym pracujemy nad dostarczeniem konkretnych funkcjonalności lub analiz, wykorzystanych w następnych etapach.

6.
Demo

Każdy sprint kończymy spotkaniem, na którym prezentujemy to, co udało nam się wypracować i oceniamy postęp projektu. Następnie powtarzamy cykl planning-development-demo, do momentu realizacji wszystkich założeń projektu.

Przykładowe projekty

APPIT – system przetwarzające dane typu GIS

APPIT to autorski system przetwarzania komputerowego wspierający proces projektowania, który stworzyliśmy na potrzeby naszego zespołu projektującego sieci telekomunikacyjne. System przetwarza dane typu GIS, aby wyznaczać wskaźniki wpierające podejmowanie decyzji biznesowych dotyczących budowy sieci telekomunikacyjnych na danym obszarze oraz wspierać proces  projektowania telekomunikacyjnego poprzez optymalizację przebiegu tras. APPIT przetwarza dane takie, jak: ukształtowanie terenu, rozmieszczenie dróg, istniejąca infrastruktura sieciowa.

Development oraz utrzymanie aplikacji WellServed i mWars

Od 2016 roku rozwijamy aplikację WellServed oraz jej siostrzaną wersję dedykowaną do obsługi zamówień w pociągach mWars. W ramach współpracy z WellServed opracowujemy analizy biznesowe nowych funkcjonalności na potrzeby grupy Wars, analizy techniczne proponowanych rozwiązań, ich development oraz testy. Zapewniamy również monitoring oraz hosting obu aplikacji.

Development oraz product owning aplikacji Fully-Verified

Fully-Verified to pierwszy duży, komercyjny projekt realizowany przez nasz zespół developerski zgodnie z frameworkiem SCRUMowym. Odpowiadamy w nim za development nowych funkcjonalności oraz współdecydujemy na kierunek rozwoju produktu, dostarczając analitykę rynku, a także roadmap. Fully-Verified to platforma online do weryfikacji tożsamości odpowiadająca na potrzeby branży fin-tech.

Zobacz inne realizacje