Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:
pozdrawiamy,
zespół inProjects
Nasz development, Twoja wartość
To ludzie: ich umiejętności, wiedza i doświadczenie decydują o sposobie przekucia Twojego pomysłu w konkretny produkt i jego jakości. Developerzy, specjaliści devops/sysops i QA, project managerowie, product ownerzy i designerzy - tak wygląda inProjects team.
“Kompleksowo” (przeczytaj historię) to trochę nadużywane słowo, ale tak właśnie podchodzimy do developmentu. W zależności od celu biznesowego, jaki ma realizować Twój produkt prace mogą obejmować: backend, web, mobile development, projekty UX/UI. W pakiecie dajemy Ci całe nasze doświadczenie i wiedzę. Po co masz popełniać błędy, które już ktoś popełnił? ;)
Zadbamy o system i aplikacje, które z nami tworzysz lub o te, które już masz, tak abyś mógł w pełni korzystać z ich możliwości i być pewnym ich stabilnego działania. A w razie potrzeby zajmiemy się ich skalowaniem. W praktyce robimy to tak - przeczytaj.
Mądrzy tego świata mówią: ucz się na swoich błędach. Ci mądrzejsi radzą, że jeszcze lepiej jest uczyć się na błędach, ale cudzych. My już ich trochę popełniliśmy ale, dzięki temu, zdobyliśmy też wiedzę i doświadczenie, jak pracować nad dobrym produktem. Tą wiedzą chcemy się podzielić.
Zaczynamy od omówienia warunków naszej współpracy. Chcemy Ci powiedzieć, jak pracujemy, uzgodnić sposób komunikacji, role w zespole, umowę, która jest ważna i dla Ciebie i dla nas. Robimy to po to, aby w dalszych etapach naszej współpracy skupić się na budowaniu wartościowego produktu.
Zanim napiszemy pierwszą linijkę kodu w Twoim projekcie chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o idei i potrzebie, która za nim stoi. Wspólne brainstormy, research rynku to to, co robimy na tym etapie. Postawimy się nawet w roli adwokata diabła, który będzie próbował znaleźć wszystkie słabe punkty Twojego planu.
Development prowadzimy tak, aby przy minimalnym zakresie prac dostarczyć produkt rozwiązujący kluczowy problem tzw. Proof of concept. Prawdopodobnie będzie on bardzo prosty (i nie zawsze najładniejszy), ale w MVP stawiamy na skuteczność biznesową. Na tym etapie weryfikujemy wyobrażenia z rzeczywistością.
Produkt z MVP wzbogacony o przyjazny, zgodny z dobrymi praktykami user experience interfejs i podstawowe, niezbędne funkcjonalności chcemy, aby możliwie szybko trafił na rynek, do końcowych użytkowników. Tylko tak możemy zweryfikować czy to, co zrobiliśmy jest naprawdę dobre.
Dalszy funkcjonalny rozwój produktu opieramy o feedback z rynku, dbając o wysoką wydajność systemu. Nasze doświadczenia pokazały, nie zawsze rzeczywistość idzie w parze z założeniami. Takie podejście pozwala reagować na szybko zmieniające się preferencje użytkowników. Aha - i pracujemy w Scrumie więc cykle developmentu i releasu są dla nas naturalnym procesem.