Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

20. Konferencja KIKE

20. Konferencja KIKE prawdopodobnie przyniosła odpowiedź na nurtującą całą branżę pytanie. Czy będzie 3. konkurs POPC 1.1?

Co przyniosła 20. Konferencja KIKE?

20. Konferencja KIKE właśnie dobiegła końca. Jak co roku był to czas zdobywania nowej wiedzy, networkingu i podsumowań działań środowiska operatorów internetowych.

Konferencja prawdopodobnie przyniosła odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie związane z branżą internetu szerokopasmowego w przed dniu zakończenia 2. konkursu POPC 1.1. Czy będzie trzeci konkurs? Raczej tak. Na oficjalną i ostateczną decyzję przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze chwilę.

Pierwszy konkurs to finalnie prawie 300mln złotych dofinansowania na 86 umów. W drugim konkursie (80% obszarów zostało już ocenionych) to już 1,3 mld przy 38 obszarach. Zakończenie oceny 2. konkursu planowane jest w przeciągu 2 tygodni.

Zdjęcie kobiety prezentującej wyniki pierwszego konkursu POPC 1.1. Miejsce: 20. konferencja KIKE

 

[Aktualizacja z 19.05.2017]

Zakończyła się ocena wniosków w 2. konkursie dla działania POPC 1.1. Więcej można przeczytać na oficjalnej stronie CPPC.

[Aktualizacja z 06.06.2017]

Netia zrezygnowała z 8 obszarów, zmieniła się lista wyników.

Wróć do listy wszystkich aktualności