Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

Nasz radiowy epizod – reportaż Anny Kolmer

W reportażu pani Anny Kolmer Jurek, Krzysiek i Wojtek opowiedzieli o tym, jak rodziły się inProjects, Werin i WellServed, jak to było rozwijać się w strukturach Technoparku Pomerania i o dorośnięciu do pójścia "na swoje". Link do reportażu w tekście.

Biznesowi celebryci z nas żadni. Ba! Są osoby, które zarzucają nam, że w ogóle rzadko kiedy gdzieś bywamy, a dla naszego dobra powinniśmy (buziaki Kamila!). Czasem jednak zdarza się, że świat sam się o nas upomina, a wtedy nie wypada odmawiać 😉
 
Za wyróżnienie uważamy udział w reportażu pani Anny Kolmer o Technoparku Pomerania, wszak jesteśmy tylko jedną z wielu świetnych firm z technoparkowego podwórka. Opowiedzieliśmy trochę o tym, jak rodziły się inProjects, Werin i WellServed, jak to było rozwijać się w strukturach TPP i o dorośnięciu do pójścia „na swoje”.
 
Bardzo zachęcamy Was do odsłuchu reportażu. I to nie ze względu na nasze (jak zawsze zresztą) przezabawne opowiastki i błyskotliwe rady, ale głównie – aby przypomnieć sobie odchodzący już trochę w niepamięć świetny gatunek dziennikarstwa, jakim jest reportaż radiowy.
 
Dziękujemy za zaproszenie, to była przyjemność!
Wróć do listy wszystkich aktualności