Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

Pożyczka Szerokopasmowa Alior Banku już dostępna

Pod koniec września Alior Bank uruchomił swój nowy produkt finansowy - Pożyczka Szerokopasmowa. Jest on alternatywą dla finansowania z konkursów POPC 1.1.

Pożyczka Szerokopasmowa ma być rozwiązaniem, które pozwoli mniejszym przedsiębiorcom na uzyskanie środków na budowę sieci internetu szerokopasmowego. W postępowaniach konkursowych POPC 1.1 mniejsze firmy miały problem, aby uzyskać dofinansowanie na swoje projekty.

Oczywiście zasadniczą różnicą pomiędzy środkami z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, a tymi oferowanymi przez Alior Bank jest fakt, że pieniądze pozyskane z POPC były bezzwrotnym dofinansowaniem. Nie mniej jednak 46 milionów złotych, które na tą chwilę przeznaczone są na Pożyczkę Szerokopasmową, mogą wpłynąć pozytywnie na zmniejszenie się obszarów białych plam.

Potencjalny pożyczkobiorca może się ubiegać o pożyczkę o maksymalnej wysokości 10 milionów złotych, na spłatę których będzie miał 15 lat. Pożyczona kwota może pokryć do 95% wydatków kwalifikowanych, reszta to wkład własny.

Listę wydatków kwalifikowanych, dokumenty niezbędne do ubiegania się o pożyczkę i informacje o jej kosztach znajdziecie na stronie Provado.

Provado – konsorcjum inProjects oraz ARVADO Consulting. Współpracujemy ze sobą od 2011 roku w zakresie kompleksowej obsługi projektów telekomunikacyjnych oraz informatycznych dofinansowanych ze środków unijnych.

 

Zdjęcie: link.

Wróć do listy wszystkich aktualności