Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

Trzeci konkurs POPC 1.1 już w grudniu 2017

Według zaktualizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa harmonogramu naboru wniosków, na grudzień tego roku planowany jest trzeci konkurs dla działania 1.1 w ramach Programu Polska Cyfrowa.

3. konkurs POPC 1.1 w harmonogramie CPPC

W opublikowanym dzisiaj na stronie Centrum Projektów Polska Cyfrowa harmonogramie znajdują się zaktualizowane, przewidywane daty naboru wniosków konkursowych dla działań Programu Polska Cyfrowa. Ujęty w nim został również 3. konkurs POPC 1.1.

Nabór dla działania 1.1 (zapewnienia możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach) planowany jest na grudzień 2017. Ogłoszenie trzeciego konkursu nastąpi w listopadzie.

Konsultacje Ministerstwa Cyfryzacji

Aktualnie Ministerstwo Cyfryzacji prowadzi konsultacje na temat tzw. białych plam, czyli punktów adresowych, które nie znajdują się w zasięgu sieci dostępu do internetu umożliwiającej świadczenie usług dostępowych o przepustowości co najmniej 30 Mb/s (a w przypadku lokalizacji placówki oświatowej – o przepustowości co najmniej 100 Mb/s).

W drugim konkursie ocenie podlegało 79 obszarów. Wnioski złożono na dofinansowanie 67 z nich, a na 52 doszło do podpisania umowy. Pełne podsumowanie 2. konkursu dostępne tutaj.

Wizualizacja obszarów dofinansowanych w 2. konkursie tutaj.

Pełny, zaktualizowany harmonogram dostępny na stronie CPPC.

Wróć do listy wszystkich aktualności